Bedava Sirke

Blogcunun dağılmaya başladığından bahsediyorlar. Doğru yada yanlış görecelidir.Farklı sebeplerden  yurdun milleti burda bedava alan da toplanıyor. Kalite sıfır da olsa millet  umduğunu bulduğunu sanıyor.
Sananlar kimler? Host un ne olduğunu domain in ne  ifade ettiğini bilmeyen ler tabiki. Zorunlulukdan  burda bulunanları ise saymıyorum bile , ki ben ve kardeşim {kankam} sanırım bu kategoriye giriyoruz.
Ben açık olıyım ki: Zamanında bi hevesle başladığım bu işe bir süre sonra 10 aylığına ara verdim. Geldim bakdım ki site hala açık birde ne görelim pr miz de 3 olmuş! E zamanında alt yapısını  hazırlamışdık tabi.
işte bu sebepten  hala burdayız. Bazen ben bazen bizim oğlan..
Şimdiki aklım olsa hayatta  açmazdık bu bloğu .. Haaa  illa bişilermi karalıcaz   tarzımıza uygun bir yere editör olurduk. Yada basardık parayı geçerdik tertemiz host'a... Tanrım çok pişmanım:)
Blogcudan  uçanların yani kaçanların sayısının  bi hayli arttığı şu günlerde host domain tercihinizi iyi yapın derim. Artı en dandik host sağlayıcılarının bedava dan iyi olabilceğini göz ardı etmeyin deriz.. Selametle. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !