Blogcu ya Yakışmayan İnsanlar

Bir üye için bin üyeden vazgeçme BLOGCU.

Bazı insanlar
ı anlamak gerçekden çok zor.. Bir insana  laf bir kere söylenir benim bildiğim.. Vatandaşın biri
bu serdar akkaya denen vatandaşdır.. Bana  Allahdan ,kitapdan ,sevilen biri oldugumdan  bahsederek bu tip  tuhaf cümlelerinin arkasına sığınarak Bugune dek  ne yayınladıysam şablonlarla ilgili vatandaş harfi harfine almış sitesine koymuş.. Şablonlarda  zaten ismim var   .. Hangi akla hizmet  ettiğini hala çözemedim.. Kendisinden   benden izinsiz böyle bir şey  yaptıgı için bu eylemine son vermesini istedim. Ama adam  hala sayfama   tuhaf  yorumlarla bana destek olucağından bahsediyor.. !! İSTEMİYORUM KARDEŞŞ ANLA ARTIK... 
Olaylar üzerine blogcu.com un kurallarını birkez daha okudum. Ve sonuna kadar haklı olduğumu birkez daha gördüm. Şikayet kısmından gerekeni yaptık ama  henüz bir ses seda yok.. Moderatör arkadaş Millet saolsun ki bayağ ilgilendi..
Blogcu com un   uyarılarında   izinsiz bir başkasının yazısını yayınlamanın tespiti halinde suç unsuru  tescil ettiği ve  blogunun kapanmasının gündeme geliceği söylenmiş.
Ben ne ilkim nede son olucam... Yanlız bu sesi bu dertten müzdarip  herkez adına yazıyor ve Blogcu com un hiçbir kuralına riayet etmeyen BU siteye yöneticiler tarafından gerekenin yapılmasını rica ediyorum. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !